Znak ČR

Exekutorský úřad
České Budějovice

soudní exekutor
JUDr. Milan Bronec
Šumavská 17
České Budějovice


  Kalendář dražeb
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 Oznámení  Dražba 

  Vyhledávání
     v oznámeních

Vyhledat text


  Informace
Úřední hodiny:
Po, St:
    8:00 – 11:00
  13:00 – 15:30
Telefon:
387 436 038
E-mail:
urad@exekutor-cb.cz
Datová schránka:
64ug78z
Adresa:
Šumavská 17
370 01 České Budějovice

Dnešní datum:
 16. 07. 2019 

Přehled nedávno proběhlých a aktuálně pořádaných dražeb - celkem 1

Bullet Usnesení o příklepu
Dne: 20.06.2019 od hod.
Popis: Usnesení o příklepu č.j. 8EX 813/09-143, dokument


Počet zobrazených článků/oznámení: 45 (z celkem 45 nalezených)

008 EX 468/10-123 PNex, zásilka č. 8904/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Libor Kocanda,Rudoltice 248,Rudoltice 610,561 25,Ústí nad Orlicí, nar. 02.06.1971

008 EX 1113/11-79 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 8903/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Luboš Marek,Táboritská 1104/II,TŘEBOŇ,379 01,Jindřichův Hradec,Česká republika, nar. 13.10.1968

008 EX 406/06-149 usn. o zastav.exekuce, zásilka č. 8902/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Petr Kroupa,Václavská 29,Holasice,664 61,Brno-venkov,Česká republika, nar. 30.03.1969

008 EX 21/19-11 výzva , zásilka č. 8901/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Dobroslav Tollar,Zhoř č.p. 65,Zhoř,349 01,Tachov,Česká republika, nar. 10.01.1969

008 EX 100/19-13 výzva , zásilka č. 8900/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jaroslava Dašková,Husova č.p. 212,Včelná,373 82,České Budějovice,Česká republika, nar. 16.03.1963

008 EX 342/17-55 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 8899/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Žaneta Karalová,Lipanovice 38 ,Lipanovice,373 84,České Budějovice,Česká republika, nar. 11.05.1982

008 EX 467/12-50 PNex, zásilka č. 8725/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Alena Frycová,Matice školské 106/11,České Budějovice-České Budějovice 1,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 04.05.1953

008 EX 309/17-39 PNex, zásilka č. 8724/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Pavel Hněvkovský,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 14.07.1975

008 EX 1139/18-18 PNex, zásilka č. 8723/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jaroslav Šulc,Resselovo Náměstí č.p. 77,CHrudim,537 01,Chrudim,Česká republika, nar. 07.01.1980

008 EX 1215/18-16 PNex, zásilka č. 8722/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Sandra Homolková,Pod Antonínem č.p. 752,Sušice,342 01,Klatovy,Česká republika, nar. 26.06.1992

008 EX 1183/18-16 výzva , zásilka č. 8721/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Slavka Stankova-al-okla,Cigánkova 1861/2,Praha,148 00,okr. Hlavní Město Praha,Česká republika, nar. 23.05.1969

008 EX 1519/17-18 PNex, zásilka č. 8720/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jaroslava Zámečníková,T. G. Masaryka č.p. 1,Pernink,362 36,Karlovy Vary,Česká republika, nar. 13.02.1993

008 EX 38/06-90 PNex, zásilka č. 8719/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Miroslav Motáň,Nové Hrady - Byňov č.p. 57,Nové Hrady - Byňov,374 01,České Budějovice, nar. 29.08.1975

008 EX 769/17-24 PNex, zásilka č. 8718/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Kateřina Růžičková,Nám. Míru 66/1,Loštice,789 83,Šumperk,Česká republika, nar. 28.11.1978

008 EX 245/16-27 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 8717/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Daniel Strnad,HLAVNÍ NÁMĚSTÍ 96/1,Krnov, Pod Bezručovým vrchem,794 01, nar. 31.01.1990

008 EX 26/19-11 výzva , zásilka č. 8716/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Tereza Hubená,Veselská č.p. 663,TÝN NAD VLTAVOU,375 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 30.06.1993

008 EX 1176/18-18 - Ex.př.SM, zásilka č. 8715/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Plamen Asenov Minchev,5. května 531,HUMPOLEC,396 01,Pelhřimov,Česká republika, nar. 24.07.1986

008 EX 550/15-30 usn. o zastav.exekuce, zásilka č. 8714/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Karla Nováková,Bezděkovská 76,Strakonice,386 01,Strakonice,Česká republika, nar. 20.04.1980

008 EX 544/17-120 Ex.příkaz JPP, zásilka č. 8713/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Emil FRANĚK,Žitná 564/14,Praha-Nové Město,120 00,Hlavní město Praha,Česká republika, nar.

008 EX 55/19-11 výzva , zásilka č. 8712/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Radka Janičová,Branišovská 586/29,České Budějovice 2,370 05,České Budějovice,Česká republika, nar. 07.07.1986

008 EX 1175/18-15 zahájení, zásilka č. 8711/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jaroslava Kadlecová,Rancířov č.p. 3,Dešná,378 81,Jindřichův Hradec,Česká republika, nar. 28.05.1981

008 EX 1497/17-28 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 8710/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jaroslav Pócs,Nové Dvory 5,Nové Dvory,413 01,Litoměřice,Česká republika, nar. 08.03.1973

008 EX 1167/18-12 výzva , zásilka č. 7727/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Monika Waschka,Štůrovo nábřežie 2503/9,Spišská Nová Ves,052 01,Slovensko, nar. 31.07.1987

008 EX 1429/15-20 Ex.př.PP z účtu, zásilka č. 7726/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Emanuel Toman,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 29.05.1942

008 EX 40/19-7 výzva , zásilka č. 7725/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Vratislav Gondek,Náměstí Republiky č.p. 59,Soběslav,392 01,Tábor,Česká republika, nar. 02.08.1977

008 EX 1025/18-29 USN - projev vůle, zásilka č. 7724/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Michal Klecov,Nám. Přemysla Otakara II. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 12.11.1991

008 EX 1312/15-19 - Ex.př.SM, zásilka č. 7723/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Michal Čepelák,nám. Svobody 18,Vodňany,389 01,okr. Strakonice,Česká republika, nar. 11.04.1982

008 EX 1310/15-22 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7722/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Blanka Daňková,Výrov 35,Husinec,384 21,Prachatice,Česká republika, nar. 13.12.1978

008 EX 936/15-27 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7721/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Petr Sivák,Lázeňská č.p. 36,Strakonice,386 01,Strakonice,Česká republika, nar. 05.10.1986

008 EX 1071/15-25 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7720/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Milada Košíková,Nádražní 109/41,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 03.04.1991

008 EX 773/15-27 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7719/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Romana Hynková,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 07.06.1966

008 EX 74/12-61 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7718/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Josef Karchňák,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 06.08.1986

008 EX 1451/15-25 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7717/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
David Kica,Náměstí T. G. Masaryka 9,Suchdol nad Lužnicí,378 06,Jindřichův Hradec,Česká republika, nar. 08.09.1987

008 EX 1129/15-20 - Ex.př.SM, zásilka č. 7716/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jakub Sadílek,Mírové nám. 90,Týniště nad Orlicí,517 21,Rychnov nad Kněžnou,Česká republika, nar. 04.07.1990

008 EX 1274/15-26 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7715/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
David Ulrich,Sychotín 37,Kunštát,679 72,Blansko, nar. 18.09.1982

008 EX 1628/17-20 Ex.příkaz JPP, zásilka č. 7714/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Stanislav Běleš,Hoštice č.p. 53,Hoštice,387 01,Strakonice,Česká republika, nar. 04.03.1978

008 EX 1107/18-24 USN - projev vůle, zásilka č. 7713/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Miroslav Buršík,Karlovo Nám. 104/55,Třebíč,674 01,Třebíč,Česká republika, nar. 27.10.1990

008 EX 1228/15-46 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7712/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jaroslav Topič,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 24.12.1982

008 EX 333/15-21 - Ex.př.SM, zásilka č. 7711/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Michal Zvoník,Skuherského 1411/82,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 11.12.1981

008 EX 1136/15-50 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 7710/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Petra Ratajová,nám. Přemysla Otakara II. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 13.08.1990

008 EX 1114/18-17 USN - projev vůle, zásilka č. 7709/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Radek Kříž,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 18.06.1982

008 EX 1124/18-18 USN - projev vůle, zásilka č. 7708/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Michaela Švondrová,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 08.05.1982

008 EX 606/15-23 - Ex.př.SM, zásilka č. 7707/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jakub Turek,Krymská 112/4,Praha,101 00,Praha 10,Česká republika, nar. 14.06.1992

008 EX 430/11-217 Ex.příkaz JPP, zásilka č. 7706/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Miroslav Huspek,Sídliště Plešivec č.p. 353,Český Krumlov,381 01,Český Krumlov,Česká republika, nar. 29.01.1955

008 EX 1270/18-11 výzva , zásilka č. 7705/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 21.03.2019)
Jaromír Baierling,Sídl. 17. Listopadu č.p. 512,Suchdol nad Lužnicí,378 06,Jindřichův Hradec,Česká republika,731318522, nar. 24.07.1968

       

 

Web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS