Znak ČR

Exekutorský úřad
České Budějovice

soudní exekutor
JUDr. Milan Bronec
Šumavská 17
České Budějovice


  Kalendář dražeb
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
 Oznámení  Dražba 

  Vyhledávání
     v oznámeních

Vyhledat text


  Informace
Úřední hodiny:
Po, St:
    8:00 – 11:00
  13:00 – 15:30
Telefon:
387 436 038
E-mail:
urad@exekutor-cb.cz
Datová schránka:
64ug78z
Adresa:
Šumavská 17
370 01 České Budějovice

Dnešní datum:
 15. 11. 2019 

Počet zobrazených článků/oznámení: 50 (z celkem 110 nalezených)

| 0-50 | 50-100 | 100-110 |
008 EX 416/19-12 výzva , zásilka č. 26100/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Karel Babka,Roupov č.p. 91,Roupov,334 53,Plzeň-Jih,Česká republika, nar. 04.08.1970

008 EX 395/19-13 - Ex.př.SM, zásilka č. 26099/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Martin Toman,Berlínská 2748/2,Tábor,390 05,Tábor,Česká republika, nar. 17.06.1992

008 EX 416/19-14 zrušení Ex.příkazu SM, zásilka č. 26098/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Karel Babka,Roupov č.p. 91,Roupov,334 53,Plzeň-Jih,Česká republika, nar. 04.08.1970

008 EX 989/17-45 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 26097/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Zdeněk Papík,Pražská 180,Bystřany,417 61,Teplice,Česká republika, nar. 02.12.1979

008 EX 521/19-10 výzva , zásilka č. 26096/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Jitka Šimáčková,Veselská č.p. 663,TÝN NAD VLTAVOU,375 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 29.05.1985

008 EX 272/14-125 usn.o rozvrhu, zásilka č. 26095/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Václav Šíma,Jeronýmova č.p. 53,Husinec,384 21,Prachatice,Česká republika, nar. 24.05.1964

008 EX 417/19-18 Ex.př. nem. věci, zásilka č. 26094/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Vladimír Benda,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 08.03.1958

008 EX 569/19-7 výzva , zásilka č. 26093/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Zdeněk Vondruška,Náměstí Republiky č.p. 59,Soběslav,392 01,Tábor,Česká republika, nar. 28.02.1985

008 EX 417/19-10 výzva , zásilka č. 26092/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Vladimír Benda,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 08.03.1958

008 EX 334/19-12 USN - projev vůle, zásilka č. 26091/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Miloš Serbus,Palackého 87/14,Soběslav,392 01,Tábor,Česká republika, nar. 25.05.1992

008 EX 454/16-24 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 26090/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Světlana Skálová,Na Sadech 1850/30,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 15.04.1969

008 EX 813/09-143 usnesení o příklepu, zásilka č. 26049/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Jiří Cibranský,Vilová Čtvrť č.p. 288,Nové Hrady,373 33,České Budějovice,Česká republika, nar. 22.06.1943

008 EX 528/13-19 - Ex.př.SM, zásilka č. 26048/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Ling Nguyen Dinh,Litoměřická 16/59,Děčín III-Staré město,405 02, nar. 16.04.1966

008 EX 586/19-8 výzva , zásilka č. 26047/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Petr Strada,Sídliště T. G. Masaryka č.p. 584,Kardašova Řečice,378 21,Jindřichův Hradec,Česká republika, nar. 18.01.1969

008 EX 101/13-27 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 26046/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Dagmar Millerová,V Jezírkách 1539/4,Praha,149 00,Praha 4,Česká republika, nar. 19.12.1973

008 EX 581/19-7 výzva , zásilka č. 26045/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Jitka Babůrková,Pod Topoly č.p. 68,Větřní,382 11,Český Krumlov,Česká republika, nar. 19.07.1996

008 EX 358/11-58 usn. o zastav.exekuce, zásilka č. 26044/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Stanislava Žižková,Linecká 230,KAPLICE,382 41,Český Krumlov,Česká republika, nar. 03.11.1978

008 EX 926/14-24 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 26043/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Zdeněk Šťovíček,Žižkovo nám. 3/3,Tábor,390 01,Tábor,Česká republika, nar. 01.10.1975

008 EX 402/19-13 výzva , zásilka č. 26042/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Petra Križalkovičová,Staré Sedlo č.p. 38,Teplá,364 61,Cheb,Česká republika, nar. 19.05.1993

008 EX 369/19-10 výzva , zásilka č. 26041/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Ing. Vít Chvojsík,Krajířova č.p. 27,DAČICE,380 01,Jindřichův Hradec,Česká republika, nar. 23.04.1964

008 EX 303/19-8 výzva , zásilka č. 26040/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Lukáš Pham,Vojanova 135/10,Liberec,460 10, nar. 24.09.1986

008 EX 319/19-11 výzva , zásilka č. 26039/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Eva Horváthová,Šumavská č.p. 285,Větřní,382 11,Český Krumlov,Česká republika, nar. 04.05.1978

008 EX 481/19-9 výzva , zásilka č. 26038/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Adolf Saiko,Dlouhá č.p. 221,Hrdějovice,373 61,České Budějovice,Česká republika, nar. 28.06.1961

008 EX 912/14-30 - Ex.př.SM, zásilka č. 26037/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Olga Žáková,Palackého 553,Protivín,398 11,Písek,Česká republika, nar. 22.09.1980

008 EX 579/19-7 výzva , zásilka č. 26036/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Barbora Dzurková,Hradec č.p. 58,Rokle,432 01,Chomutov,Česká republika, nar. 30.04.1999

008 EX 516/19-10 výzva , zásilka č. 26035/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Tomáš Pešta,Náměstí 5. Května č.p. 32,Holýšov,345 62,Domažlice,Česká republika, nar. 28.06.1994

008 EX 258/19-11 Ex.př.PP z účtu, zásilka č. 26034/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Karel Kroupa,Masarykovo Nám. 53/40,Říčany,251 01,Praha-východ,Česká republika, nar. 24.07.1971

008 EX 462/19-13 výzva , zásilka č. 26033/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Michal Vítovec,Kočín č.p. 35,Temelín,375 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 29.09.1966

008 EX 289/14-27 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 26032/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Petr Pytlík,Varšavská 2728/3,Tábor,390 05,Tábor,Česká republika, nar. 24.02.1985

008 EX 1238/18-10 výzva , zásilka č. 26031/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Jaroslav Ferko,Záluží 1,Slavče,373 21,České Budějovice,Česká republika, nar. 06.06.1979

008 EX 211/13-35 Ex.př.PP z účtu, zásilka č. 25962/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Josef Otras,U Trojice 765/8,České Budějovice,370 04,České Budějovice,Česká republika, nar. 04.06.1953

008 EX 8/07-55 Ex.př.PP z účtu, zásilka č. 25961/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Vladimír Fučík,Kájov - Křenov č.p. 3,Kájov - Křenov,381 01,Český Krumlov, nar. 29.06.1968

008 EX 1142/13-25 Ex.př.PP z účtu, zásilka č. 25960/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Daniel Bolf,Čelakovského 2294/5,Kroměříž,767 01,Kroměříž,Česká republika, nar. 07.10.1969

008 EX 1034/13-40 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 25959/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Ludmila Bažilová,Budějovická 272,Netolice,384 11,Prachatice,Česká republika, nar. 25.01.1963

008 EX 403/19-10 výzva , zásilka č. 25958/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Zdeňka Kratochvílová,Stará Osada č.p. 9,Zastávka,664 84,Brno-Venkov,Česká republika, nar. 11.07.1978

008 EX 1059/13-59 Ex.př.PP z účtu, zásilka č. 25957/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Jaroslav Špička,U Rybníčku 553,PRACHATICE,383 01,Prachatice,Česká republika, nar. 17.12.1978

008 EX 355/19-7 výzva , zásilka č. 25956/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Tomáš Pernikář,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika,pernikartom@centrum.cz, nar. 03.11.1983

008 EX 427/13-74 Ex.př.PP z účtu, zásilka č. 25955/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Mgr. Jiří Toncar,Betlém 43,Římov,373 24,České Budějovice,Česká republika, nar. 17.08.1959

008 EX 494/11-75 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 25954/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Vladimír Benda,Nám. Přemysla Otakara Ii. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 08.03.1958

008 EX 69/13-28 - Ex.př.SM, zásilka č. 25953/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Petr Gottstein,Jívanská 647/10,Praha,193 00,Praha 9,Česká republika, nar. 12.06.1985

008 EX 503/19-11 - Ex.př.SM, zásilka č. 25952/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Františka Jungová,Sídliště Míru 501/6,Soběslav,392 01,Tábor,Česká republika, nar. 30.07.1987

008 EX 503/19-10 výzva , zásilka č. 25951/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Františka Jungová,Sídliště Míru 501/6,Soběslav,392 01,Tábor,Česká republika, nar. 30.07.1987

008 EX 82/14-30 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 25950/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Michal Kořínek,Chlum u Třeboně č.p. 175,Chlum u Třeboně,378 04,Jindřichův Hradec,Česká republika, nar. 14.04.1989

008 EX 530/19-12 výzva , zásilka č. 25949/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Dagmar Kubešová,Lannova Tř. 49/19,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 10.03.1958

008 EX 742/17-26 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 25948/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Tomáš Horký,Československé armády 408/51,Hradec Králové,500 03,Hradec Králové,Česká republika, nar. 02.07.1987

008 EX 460/13-109 usn. o zastav.exekuce, zásilka č. 25832/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Marie Šomová,Pohorská Ves č.p. 3,Pohorská Ves,382 41,Český Krumlov, nar. 21.06.1955

008 EX 740/13-31 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 25830/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Emil Dürnfelder,Nám. Přemysla Otakara II. 2/2,České Budějovice,370 01,České Budějovice,Česká republika, nar. 06.03.1987

008 EX 909/13-31 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 25829/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Karin Novotná,Pražského povstání 2314,Tábor,390 03,Tábor,Česká republika, nar. 30.03.1982

008 EX 995/14-23 - Ex.př. SM-další plátce, zásilka č. 25828/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Tomáš Křivánek,N. Frýda 1248/6,České Budějovice 2,370 05,České Budějovice,Česká republika, nar. 14.11.1985

008 EX 99/14-28 - Ex.př.SM, zásilka č. 25827/19
(Irena Kohoutová, Vývěska, 25.07.2019)
Jiří Novák,Puklicova 897/75,České Budějovice,370 04,České Budějovice,Česká republika, nar. 28.06.1988

| 0-50 | 50-100 | 100-110 |

       

 

Web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS